Kolovratník (ANO): Spolek pro výstavbu D35 a D43 je týmový projekt

05.08.2018 19:51 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k činnosti Spolku pro výstavbu D35 a D43.

Kolovratník (ANO): Spolek pro výstavbu D35 a D43 je týmový projekt
Foto: ANO.cz
Popisek: Martin Kolovratník

Přeji všem krásnou neděli a hned mám na Vás otázku na tělo. Už jste členem našeho Spolku? Není žádným tajemstvím, že se dlouhodobě a intenzivně věnuji rozvoji dopravní infrastruktury v Česku, ale i přímo v Pardubickém kraji. Abychom mohli společně koordinovat naše úsilí, založil jsem před dvěma lety Spolek pro výstavbu dálnic D35 a D43 ZDE, kterého jsem předseda. Není to tak dávno, co jsme měli již třetí výroční schůzi Spolku a hodnotili jsme, co se nám povedlo a na čem musíme společně ještě zapracovat.

Osobně jsem velmi rád, že i ředitel Správy a údržby silnic Pardubického kraje Miroslav Němec konstatoval, že Spolek přispívá k dosažení dohody mezi institucemi při přípravě aktualizace Memoranda k přivaděčům k D35 a při specifikaci jednotlivých aktivit v rámci projektu Dopravní uzel Pardubice.

Náš Spolek se dokonce podílel i na posunu příprav výstavby dálnice D43. Jako předseda jsem Ministerstvu dopravy „vnuknul“ myšlenku zahájení příprav ze severní části, kde je trasa této dálnice již stabilizovaná. Z úspěchů to rozhodně není vše. Spolek sehrál významnou roli i při změně přístupu ŘSD při obnově objízdných tras při opravách na silnicích I.třídy, když na setkání se starosty v květnu loňského roku se nám podařilo přimět ŘSD ke vstřícnějšímu přístupu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

ČT a demonstrace

Proč by se zaměstnanci ČT nemohli demonstrovat? Není právo demonstrovat dáno Ústavou, která platí pro každého? A co, že je demonstrace proti rozhodnutí zvolených politiků. To se jako nesmí? A můžete uvést konkrétní příklady, kdy jsou na Déčku vysílány zkreslené informace? My teda Déčko máme zrovna m...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Motorista Macinka situaci vyhrotil

13:02 Niedermayer (TOP 09): Motorista Macinka situaci vyhrotil

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sporu Hradu se Strakovkou.