Komínek (KSČM): Je Fiala hlupák, nebo zrádce?

12.08.2022 4:31 | Tisková zpráva

Do Česka už několik dnů neteče ropa ropovodem Družba. Nejdřív z toho média obviňovala Rusko, ale ropu ve skutečnosti zastavila Ukrajina. To asi máme za všechnu tu vojenskou podporu.

Komínek (KSČM): Je Fiala hlupák, nebo zrádce?
Foto: archiv
Popisek: Jaroslav Komínek

Rusové musí za to, že jejich ropa teče přes Ukrajinu, platit každý měsíc předem. Zaplatili i za srpen, ale Ukrajina peníze vrátila, protože je prý nemůže přijmout – a teď se podržte – kvůli sankcím Evropské unie na Rusko.

Naše vláda to samozřejmě musela vědět.

Proč hlasovala pro tyto sankce?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Šmírování

Je evidentní, že se EU snaží prosadit to šmírovaná lidí za každou cenu. Zajímá mě, kdo za tím stojí a proč to pořád řeší, když co vím, je většina členských států proti? Nebo vy jste snad pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Kampaň selhala, bez koncepční změny se hnutí neposune dál

9:15 Vích (SPD): Kampaň selhala, bez koncepční změny se hnutí neposune dál

Hnutí SPD uspořádalo 29. listopadu v Praze svou XII. Celostátní konferenci, na které se sešlo 250 de…