Komínek (KSČM): Nerudová nesahá Kateřině Konečné ani po kotníky

22.08.2023 6:02 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům neúspěšné kandidátky na post prezidenta Danuše Nerudové k předsedkyni KSČM Kateřině Konečné.

Komínek (KSČM): Nerudová nesahá Kateřině Konečné ani po kotníky
Foto: archiv J. Komínek
Popisek: Zastupitel Ústeckého kraje za KSČM Jaroslav Komínek

Možná by bylo lepší, kdyby nereagovala. Je možné, že paní Nerudová je z univerzity zvyklá mít věci tak nějak "jednodušeji", ale když se snaží za každou cenu dostat do politiky, měla by být víc pokorná a empatická.

Ale protože není, vybrala si asi pro kandidaturu do EP tak pochybnou stranu, jako je STAN, i s jejími aférami a kmotry.

Opravdu chceme mít v politice lidi, kteří bez taháku nejsou schopni říci ani slovo? Takové, kteří se nechají zvolit kamkoliv, protože se musí odvděčit sponzorům minulé kampaně?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cena LPG

Dobrý den, pane Havlíčku, neustále se řeší cena nafty a benzínu; všiml jste si ale, že u mnohých čerpacích stanic se cena LPG za dobu ropné krize zvýšila až o 50%? Budete nějak řešit, aby se čerpačky, když se nyní nemohou obohacovat na benzínu a naftě, nehojily na řidičích tankujících propan-butan?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Karieristka Nerudová,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseD , 22.08.2023 10:07:39
dostala facku v prezidentské volbě, tak ted se cpe kvůli penězům do EP. Co tam tak asi tahle dutá nádoba bude dělat, než škodit našemu státu, stejně jako poslanci Pirátů a Jourová.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Prezident má svobodu projevu

8:05 Koudelka (Trikolora): Prezident má svobodu projevu

Prezident Petr Pavel podpořil vznik Spojených států evropských, tedy federalizaci Evropské unie. Mno…