Komrsková (Piráti): Praha dokončila 57 projektů pro adaptaci na změnu klimatu za 377 milionů

05.12.2023 21:03 | Tisková zpráva

Pražské městské části, odbory Magistrátu hl. m. Prahy a městské organizace v letech 2022-2023 úspěšně ukončily 57 projektů v celkové hodnotě 377 milionů korun, které pomohou Praze s adaptací na změnu klimatu. Do Zásobníku bylo nově zařazeno 75 projektů a 24 záměrů.

Komrsková (Piráti): Praha dokončila 57 projektů pro adaptaci na změnu klimatu za 377 milionů
Foto: Piráti.cz
Popisek: Jana Komrsková

„Do realizace projektů se zapojilo 51 městských částí, 14 organizací a společností hlavního města Prahy a tři odbory pražského magistrátu. Dokončené projekty spadají zejména do kategorie takzvané modrozelené infrastruktury, využívající přínosů a užitků přírodních procesů a takzvané šedé infrastruktury, primárně založené na využití technických prvků,” říká náměstkyně primátora pro životní prostředí a klimatický plán Jana Komrsková, která každoroční zprávu o naplňování implementačního plánu Strategie adaptace hl. m. Prahy na změnu klimatu na roky 2020-2024 předložila Radě hl. m. Prahy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Budoucí premiér Andrej  Babiš vyvolal u opozičních poslanců zděšení

6:03 Kavij (KSČM): Budoucí premiér Andrej Babiš vyvolal u opozičních poslanců zděšení

Poslanci proukrajinských opozičních stran současného složení Poslanecké sněmovny včetně profesora Nu…