Konvalinka (ANO): Budeme rádi, najde-li si appka cestu do chytrých zařízení našich občanů

25.09.2019 12:05

Nová aplikace Příbram v mobilu.

Konvalinka (ANO): Budeme rádi, najde-li si appka cestu do chytrých zařízení našich občanů
Foto: MÚ Příbram
Popisek: Jan Konvalinka, starosta Příbrami
reklama

Modernizace městského informačního systému je opět o krok dále. Vedle dříve zavedené možnosti platby kartou a on-line objednávání návštěv na některých pracovištích úřadu město zavádí další zlepšení, která zvýší komfort poskytovaných služeb pro občany i firmy.

Odjezdy a zpoždění autobusů, aktuality, kulturní tipy nebo hlášení závad. To je jen několik funkcí, které najdete v nové mobilní aplikaci města Příbram v mobilu. Vedle městského zpravodaje, profilu na Facebooku, e-mailového infoservisu a webu města jde o další informační kanál, kterým chce radnice poskytovat občanům informace o dění ve městě. „Mobilní aplikace má 13 informačních dlaždic. Grafika aplikace pracuje s tematickými ikonkami, které jsou v souladu s vizuálním stylem města,“ uvádí k aplikaci Zuzana Kučerová z Odboru kancelář města.

Mobilní aplikaci Příbram v mobilu lze zdarma (platíte jen přenesená data svému operátorovi) stáhnout pomocí odkazu na webových stránkách města, přímo prostřednictvím Google Play pro zařízení s mobilním operačním systémem Android nebo prostřednictvím App Store pro zařízení s iOS. V telefonu je třeba mít volné úložiště přibližně 50 MB.

„Naše aplikace je opravdu dobrá, uživatelské rozhraní je přívětivé a funkce jsou užitečné. Budeme rádi, najde-li si appka cestu do chytrých zařízení našich občanů,“ dodal po vyzkoušení aplikace Příbram v mobilu starosta města Jan Konvalinka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kopřiva (Piráti): Premiér Babiš odmítl představit konkrétní návrhy k víceletému finančnímu rámci EU

22:33 Kopřiva (Piráti): Premiér Babiš odmítl představit konkrétní návrhy k víceletému finančnímu rámci EU

Na mimořádném summitu Evropské rady bude projednáván návrh víceletého finančního rámce na období 202…