Konvalinka (ANO): Informace jsou neověřené, stížnosti neevidujeme

12.02.2020 9:41 | Zprávy
autor: PV

V periodiku Náš region vyšel článek, ve kterém se uvádí informace o velmi nízkých teplotách v učebnách v půdní vestavbě na základní škole v ulici 28. října.

Konvalinka (ANO): Informace jsou neověřené, stížnosti neevidujeme
Foto: MÚ Příbram
Popisek: Jan Konvalinka, starosta Příbrami

V textu se redaktor opírá o tvrzení jedné z maminek na facebookovém profilu, kde je uvedeno, že je ve třídách stále zima, teplota údajně dosahuje pouze 12 oC. Dnes na škole proběhla kontrola, kterou po obdržení této informace bez ohlášení provedla místostarostka Zorka Brožíková. „Tvrzení o teplotních podmínkách v prostorách půdní vestavby jsou zkreslená, při dnešní návštěvě zde byla příjemná pokojová teplota. Většina dětí zde pobývá v tričkách s krátkými rukávy. Jejich odpověď na dotaz, zda jim je v těchto prostorách školy zima, byla negativní,“ uvedla místostarostka Brožíková.

Informace o nízkých teplotách ve škole se objevila pouze na zmíněném facebookovém profilu. Odbor školství ani samotné vedení školy nemají žádné stížnosti od žáků ani jejich zástupců, že by výuka probíhala v učebnách, kde je zima. „Ačkoliv jsme přesvědčeni o tom, že nedošlo k žádnému pochybění, zadali jsme škole, aby ve zmíněných učebnách teplotu monitorovala,“ doplnil informace starosta města Jan Konvalinka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

6:02 Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svému senátorskému mandátu.