Kopal (SPD): Historik Vondruška versus slouhové z Bruselu

07.10.2017 16:02

potrefená Husa, Libor Rouček, Vlastimil Vondruška, vlastenectví, Evropská unie, Jakub Janda, sudetští Němci, internacionalismus, kosmopolitismus

Kopal (SPD): Historik Vondruška versus slouhové z Bruselu
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie

Příznačně coby potrefená husa ze známého českého pořekadla, která se ozve a zakejhá, se zachoval europoslanec Libor Rouček. Bruselský pantáta se navezl do historika a spisovatele Vlastimila Vondrušky, že hlásá bludy o Evropské unii, která podle Roučka rozhodně nepotírá vlastenectví a naopak rozvíjí a financuje rozmanitost a jinakost. Dodal také, že jinde by to Vondruškovi tak snadno neprošlo.

Historik Vondruška své teze pregnantně formuloval v úvodní časti vynikající a čtivé studie "CIVILIZACE 2017" (Mf Dnes 2. 10. 2017). Ještě téhož dne zveřejnil stoupenec internacionalismu a kosmopolitismu (též obhájce spolupráce se sudetskými Němci) Rouček svůj odsuzujíci status na facebooku. Jaká je skutečnost vidíme dnes a denně, stačí se podívat na informace plynoucí z Brusele a od věrozvěstů hlásající evropské hodnoty (a la Jakub Janda a jeho nechvalně známý think-tank).

I ve své historické próze je spisovatel Vondruška současný a aktuálně varující, než-li kdy na eurounijně rigidní vlně se plavící Rouček bude.

Pozitivně kvituji vynikající počin redakce Mladé fronty Dnes a přeji, nejen na stránkách denního tisku více Vondrušků a méně Roučků.

(převzato z Profilu)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Paroubek: Je Řecko zachráněno?

16:02 Paroubek: Je Řecko zachráněno?

Evropská mainstreamová média, včetně českých, s velkou chutí pojednávají o situaci Řecka, které pod…