Kořanová (ANO): Střihání pásek před volbami není nic pro mne

17.04.2019 21:33

Komentář na facebookovém profilu k činnosti

Kořanová (ANO): Střihání pásek před volbami není nic pro mne
Foto: STAN
Popisek: STAN
reklama

STŘÍHÁNÍ PÁSEK PŘED VOLBAMI NENÍ NIC PRO MNE

Již před parlamentními volbami 2017 jsem řekla, že funkce poslance Parlamentu ČR je pro mne znamená funkci vyslance svého regionu na půdě parlamentu.

Po svém zvolení jsem tedy začala pravidelně navštěvovat regiony a mluvit se starosty, zástupci firem, nemocnic, studenty středních škol a samozřejmě i občany.

Navštívila jsem na 3 desítky obcí a měst, několik větších i malých firem, setkala se s desítkami studentů. Poslouchám jejich názory, chci slyšet i kritiku, protože ta Vás ve Vaší práci může značně posunout.

Co si z těchto setkání odnaším?

  •  Starostové jsou v první linii a musíme s nimi mluvit a snažit se jim pomáhat. Byt poslancem, sedět v poslanecké kanceláři a navrhovat zákony, které naše samosprávy zásadně odmítají, je nesmysl.
  •  Platy ve zdravotnictví už jen těžko konkurují soukromému sektoru a je třeba dělat maximum pro jejich růst. Věřím, že vláda to vidí stejně.
  •  Plzeňský kraj má aktivní studenty, což mi potvrdily i děvčata Lucka a Jitka z Domažlic, které mne navštívily nedávno v Plzni. Musíme se snažit vést tyto mladé lidi k aktivnímu občanství.

Plzeňský kraj je skvělé místo pro život, ale pořad je co zlepšovat. Já budu vždy k dispozici ve všem, co může k rozvoji našeho skvělého kraje pomoci.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Dostálová: Nemocnicím přidáme 5,5 miliardy na dofinancování projektů REACT-EU. Další 3,5 miliardy převedeme z další výzvy

14:32 Ministryně Dostálová: Nemocnicím přidáme 5,5 miliardy na dofinancování projektů REACT-EU. Další 3,5 miliardy převedeme z další výzvy

Vláda včera řešila se zástupci Asociace krajů dofinancování všech projektů programu REACT-EU ve výzv…