Kordová Marvanová (STAN): Družstevníci budou osvobozeni od daně

29.06.2022 21:09 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zdanění bytových družstev

Kordová Marvanová (STAN): Družstevníci budou osvobozeni od daně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka a protikorupční aktivistka Hana Marvanová

Velmi pozitivní zpráva pro bytová družstva po celé ČR, která byla postavena se státní dotací v letech 1995 - 2007. Vláda již schválila a poslala do Parlamentu návrh novely zákona o daních z příjmů, jehož součástí je osvobození bezúplatných převodů podílů měst a obcí na bytových domech. Družstevníci tak budou osvobozeni od daně, neboť si svůj majetek už sami zaplatili.

Tento návrh byl podporován minulou a nyní i současnou vládou, za což si zaslouží poděkování. Jsem velice ráda, že má návrh podporu napříč celým politickým spektrem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Daniela Kovářová byl položen dotaz

Jste pro referendum?

Podle mě máte pravdu oba tábory. Jeden tvrdí, že si většina lidí Euro nepřeje, druhý, že jsme se k němu zavázali. Nebylo by teda řešením, vyvolat znovu referendum o našem členství v EU a přijetí Eura? Prý se teď nějaký zákon o referendum chystá, podpoříte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahradil: Ukrajinské nahnědlé stíny minulosti. Polsko to řeší za nás

9:03 Zahradil: Ukrajinské nahnědlé stíny minulosti. Polsko to řeší za nás

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k lpění Ukrajiny na své minulosti za druhé světové vá…