Kováčik (KSČM): Čeští zemědělci zase ostrouhají

12.06.2013 18:47 | Zprávy
autor: kscm.cz

Zpráva z Bruselu o tom, že na nové rozdělení peněz nejvíce doplatí čeští zemědělci, je jen dalším dokladem pokračující faktické nerovnosti na takzvaně jednotném evropském trhu.

Kováčik (KSČM): Čeští zemědělci zase ostrouhají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Kováčik

Bude to znamenat další omezení pracovních příležitostí jak na venkově, tak i ve zpracovatelském průmyslu.

Pro KSČM je tento stav nepřijatelný. Zapříčinila jej Nečasova pravicová vláda, která nebyla ochotna vyjednat lepší podmínky. Řešení je v nových volbách, jejichž výsledkem bude podstatná změna orientace vlády směrem ke skutečné obhajobě národních zájmů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

A to, že sedíte ve vládě s řadou bývalých komunistů vám nevadí?

A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chochelová (STAN): Hazardování s tolik prospěšnou neziskovou scénou je ruská ruleta

23:08 Chochelová (STAN): Hazardování s tolik prospěšnou neziskovou scénou je ruská ruleta

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny dne 10. března 2026 k významu neziskových organizací