Kovářová (STAN): Padesát miliard sem, padesát miliard tam...

03.01.2019 22:52 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke státnímu rozpočtu vlády Andreje Babiše

Kovářová (STAN): Padesát miliard sem, padesát miliard tam...
Foto: Archiv VK
Popisek: Věra Kovářová

Když se vláda netrefuje v rozpočtových prognózách v dobách výrazného hospodářského růstu (a ještě ke všemu jsou rozpočty pesimističtější než výsledek), vadí to málokomu (pokud si toho vůbec někdo všimne). Vrtá mi ale hlavou, co si počne takhle od oka rozpočtující vláda v dobách znatelnějšího ekonomického poklesu?

Taky bude platit, že rozdíl padesáti miliard (a netrefí se “jen” o těch padesát?) nás má nechat v klidu? Mě tedy rozhodně ne!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.