Kovářová (STAN): Školy a ještě jednou školy

29.06.2022 19:21 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k nedostatečným kapacitám škol nejen v Středočeském kraji

Kovářová (STAN): Školy a ještě jednou školy
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Republikový sněm Strany soukromníků. Místopředsedkyně STAN Věra Kovářová živě

Velké téma nejen pro Středočeský kraj. Je jasné, že cena bytů a nemovitostí v hlavním městě způsobila, že lidé budují své bydlení mimo Prahu. To však má mnoho konsekvencí - mimo jiné i kapacitu základních škol ve středočeských obcích a městech.

To byl důvod mé dnešní návštěvy v Mníšku pod Brdy. Setkala jsem se se starostkou, místostarostkou a představiteli čtrnácti svazkových obcí, protože tento mikroregion nutně potřebuje novou školu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Zelení): Programem Motoristů je rozvrat

23:08 Svárovská (Zelení): Programem Motoristů je rozvrat

Kritika strany Motoristé sobě, publikovaná na veřejném facebookovém profilu strany