Krajča (KSČM): Připojte se k demonstraci proti přítomnosti vojsk USA

17.03.2015 22:03 | Zprávy
autor: kscm.cz

Pražská organizace Komunistické strany Čech a Moravy svolává za podpory protiválečných a mírových hnutí protestní demonstraci proti přítomnosti vojsk USA v České republice.

Krajča (KSČM): Připojte se k demonstraci proti přítomnosti vojsk USA
Foto: Daniela Černá
Popisek: Seminář pořádala KSČM

Demonstrace se uskuteční v sobotu 28. března 2015 od 15 hodin před budovou Velvyslanectví USA v ulici Tržiště v Praze 1 na Malé Straně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jakob (TOP 09): Jsem přesvědčen, že došlo ke zneužití institutu legislativní nouze

11:17 Jakob (TOP 09): Jsem přesvědčen, že došlo ke zneužití institutu legislativní nouze

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny dne 24. dubna 2026 k potvrzení trvání stavu legislativní no…