Krkoška (ANO): Projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám mohou získat ocenění Adapterra Awards

15.03.2023 16:05 | Zprávy
autor: PV

Na cenu mohou být do konce března nominovány administrativní budovy, domy, veřejná prostranství, parky, úpravy řek či území v krajině.

Krkoška (ANO): Projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám mohou získat ocenění Adapterra Awards
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jan Krkoška

Podmínkou je, aby se jednalo o již realizované projekty, které jsou adaptované na budoucnost – tedy na častější období sucha, zvyšování teploty a vlny veder i četnější přívalové srážky. V rámci celostátní soutěže Adapterra Awards budou navíc udělena speciální ocenění projektům přímo z Moravskoslezského kraje. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Pomohl jsem ukrajinskému studentovi s domácím úkolem

22:31 Fiala (ODS): Pomohl jsem ukrajinskému studentovi s domácím úkolem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pomoci ukrajinskému studentovi s projektem pro hodi…