Krkoška (ANO): Výtěžek veřejné sbírky je určen pro sedmnáctiletého Dominika

21.08.2017 17:55 | Zprávy
autor: PV

Krajský úřad letos rozšířil gastrofestival Jak šmakuje Moravskoslezsko o charitativní rozměr

Krkoška (ANO): Výtěžek veřejné sbírky je určen pro sedmnáctiletého Dominika
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jan Krkoška

„Ve spolupráci se spolkem Madleine jsme se rozhodli, že akce, kterou kraj každoročně připravuje a je hojně navštěvovaná, může pomoci dobré věci. V průběhu konání letošního gastrofestivalu v Karlově Studánce tak mohli lidé přispět do veřejné sbírky, jejíž výtěžek byl určen sedmnáctiletému Dominikovi z Železné ve Vrbně pod Pradědem. Ten bojuje s komplikovaným zdravotním postižením a je odkázán na pomoc okolí,“ říká náměstek hejtmana MSK Jan Krkoška.

Lidé nakonec přispěli do sbírky částkou 13,219 korun, Vrbno pod Pradědem se připojilo k této sbírce dalšími 10 tisíci korunami. Výtěžek sbírky z gastrofestivalu předal Dominikovi a jeho mamince náměstek Jan Krkoška.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…