Rada hlavního města Prahy pod mým vedením fungovala a funguje velmi dobře. Dnes jsme se sešli, abychom si rozdělili kompetence odvolaných radních a připravili se na úterní zasedání. Je na nás, abychom dokázali, že koalice má své opodstatnění a schopnost fungovat společně.
Nedostatky v jejím fungování samozřejmě byly a jsou. Ale při práci na tak komplikované agendě, jako je ta pražská, mohou vznikat nesrovnalosti. S nimi se musíme poprat a pak to může fungovat. Já se rozhodně nevzdávám.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

