Krumer: Historie je přehřátá ismy

20.8.2020 5:34 dop.

Historie je přehřátá ismy. Napřed feudalismus a následovaly další ismy. Ranný kapitalismus, kapitalismus, socialismus, opět ...

Krumer: Historie je přehřátá ismy
Foto: archiv politika
Popisek: Vladislav Krumer

Historie je přehřátá ismy. Napřed feudalismus a následovaly další ismy. Ranný kapitalismus, kapitalismus, socialismus, opět ranný kapitalismus, kapitalismus, a teď koronakapitalismus s hadrem přes hubu a sledováním "chytrou karanténou", kreditkami, telefonem a další IT technikou, s cenzurou a rozkazy i z EU a USA co musíme dělat, co si můžeme myslet, kdo je náš přítel a kdo nepřítel. Taky s kým můžeme a musíme spolupracovat a obchodovat, odkud a jaké zboží musíme nakupovat a s kým a proti komu chodit do válek pro lepší zítřky těch, kteří války vyvolávají.

Mít rád svoji vlast, její suverenitu bez vměšování druhých, rozhodovat si o svých věcech sami a klasická rodina jako základ státu a jeho budoucnosti včetně stran a politiků kteří to prosazují, je považováno a nálepkováno jako nacionální a fašistická ideologie. To už je zvrácenost světa, proti které nesmíme zůstat lhostejní, nebo jako stát a následně i lidstvo, když nějaký ambiciózní trouba stiskne spoušť na raketě s atomovou bombou, zanikneme. 

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu PaedDr. Vladislav Krumer

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PVTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Láska: Frustrace z vlajek

22:24 Senátor Láska: Frustrace z vlajek

Komentář na facebookovém profilu k (ne)vyvěšování ukrajinských vlajek.