Krumer (SPD): Stal se zázrak. I chřipka nám zmizela

30.06.2021 11:24

Nesmí se podceňovat nebezpečí onemocnění, ale strašení, neustálé změny výkaznictví, výměny ministrů zdravotnictví a nepřesná čísla, smíchaná s úmrtností s covidem nebo na covid, vyvolávají pochybnosti o kvalitě výkaznictví a kompetenci odpovědných.

Krumer (SPD): Stal se zázrak. I chřipka nám zmizela
Foto: archiv politika
Popisek: Vladislav Krumer

Rovněž politizace vakcín podle zemí původu, jednou se doporučují vakcíny všem, potom lidem pod 60 let, a následně tento druh vakcín se doporučuje pouze lidem nad 60 let, protože prokazuje vznik nebezpečných krevních sraženin a úmrtí u očkovaných. Ve světě z důvodů nežádoucích účinků přestávají s určitým druhem vakcín očkovat, a u nás je naopak k očkování doporučují. Zcela chybí otevřená diskuse expertů s různými názory na coronavirus a na očkování. Naopak jiné názory, než takzvaně oficiální, se potírají a ti, kteří je prezentují, jsou šikanováni.

Přítomnost koronaviru, možnost nakazit druhé i smrtnost je i u očkovaných. Stejně tak se u koronaviru i u chřipky může ten, který chřipku nebo koronavirus překonal, nakazit opět i jiným kmenem viru. Stejně tak je to i s očkováním, každá vakcína nepůsobí na všechny druhy virové nákazy. Takové jsou vlastnosti viru. Udělejte také graf nákazy a smrtnosti u nakažených chřipkovým virem, a vyjměte je z výkaznictví infikovaných koronavirem. Anebo chřipkové viry zmizely?

Nepřesná jsou i srovnání úmrtí v jednotlivých letech. Záleží na tom, který ročník nebo období v počtu narozených byl silnější, a ti lidé ze silnějších ročníků také ve stáří v určitém roce nebo období více umírají. Mortalitu zaviňuje i strašení v sdělovacích prostředcích vybranými "experty", které vyvolává psychické poruchy, tím se snižuje imunita a je snadnější napadení organismu viry a onemocnění s těžším průběhem.

K mortalitě a těžšímu onemocnění přispívá rovněž snížená dostupnost plánovaných operací, a zanedbání prevenčních prohlídek a kontrol. Chybí informace o lécích a léčení, tomu by se měla především dávat přednost. Nechat lidi žít normálně, bez dělení na očkované a neočkované, bez diktátorských covidpasů a šikanování zdravých. Soudy rovněž prokázaly, že většina opatření je nezákonných.

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu PaedDr. Vladislav Krumer

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Nejen o Jourové a Třech čunících

4:33 Kavij (KSČM): Nejen o Jourové a Třech čunících

Kdo z nás nezná, dnes již zlidovělou píseň Jarka Nohavici Tři čuníci.