Krumer (SPO): Trpělivost s nečinností EU ve prospěch svých občanů je u konce

19.08.2017 15:13 | Zprávy
autor: PV

Narůstající útoky teroristů a neschopnost EU situaci řešit. Politici většinou kondolují, komentují skutečnost, ale neřeší příčiny. Stále prosazují integraci migrantů a jejich přerozdělování. Existuje řešení a EU nechce, anebo to řešit neumí.

Krumer (SPO): Trpělivost s nečinností EU ve prospěch svých občanů je u konce
Foto: stranaprav.cz
Popisek: Vladislav Krumer (SPO)

 

Trpělivost s nečinností EU ve prospěch svých občanů je u konce

Jsme i nadále svědky stovek mrtvých po narůstajících útocích teroristů na civilní obyvatelstvo v evropských městech. Merkelová, Junckers a další samozvaní vůdci patří svojí zvací a vstřícnou politikou vůči neidentifikovaným migrantům a jejich podpoře k hlavním viníkům za vraždy a zranění lidí teroristickými atentátníky. Když si přisvojují právo vládnout Evropě, tak nesou za toto zvěrstvo hlavní odpovědnost. K nim se přidávají i ty naše strany a politici, kteří podporují likvidaci tradic Evropy multikulturalismem a invazí, mnohdy zakrývanou potřebami levných pracovních sil do montoven a skladů především zahraničních majitelů.  Parlament, vláda a její předseda jsou zcela zaneprázdněni předvolební honbou na Babiše a na nic jiného jim už asi čas nezbývá.

Stejnou odpovědnost za vzniklou situaci má i Evropská komise. Její nefunkční politika a to, že se mají dávat síly a prostředky na přerozdělování a integraci migrantů ukazuje, že je to špatný směr. To podporuje i skutečnost, že mnozí z vražedníků jsou také migranti z druhé generace přistěhovalců a integrovat je, se vzhledem k jejich tradicím a přesvědčení nedaří.

Hranice Schengenu a Evropských zemí nejsou chráněny, do Evropy proudí statisíce mladých mužů bez dokladů a možnosti jejich identifikace. Vedle ekonomických migrantů, kterých je většina, jsou migranti i ze zemí, které agresoři napadli, zavraždili jejich představitele a jejich země rozvrátili.  V těchto zemích vznikly skupiny, které mezi sebou bojují o moc zbraněmi, kterými tuto tak zvanou umírněnou opozici vyzbrojuje USA. I z těchto důvodů migrace vzniká.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Budete někoho žalovat?

Je podle vás obsah, kterým byly někteří žáci testováni žalovatelný? Tvrdíte, že pracujete na právním stanovisku, zajímal by mě přesně jeho význam, přínos, protože to, co se stalo je opravdu hodně za hranou a nechápu, že k tomu vůbec mohlo dojít. Taky bych nerad, aby se situace opakovala.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…