Kuba: Etickým kodexem chceme vrátit důvěru lidí v ODS

19.08.2013 17:02 | Zprávy
autor: ODS

Usnesení výkonné rady ODS

Kuba: Etickým kodexem chceme vrátit důvěru lidí v ODS
Foto: red
Popisek: Logo ODS

Výkonná rada ODS pověřuje grémium ODS přípravou Etického kodexu kandidáta do předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky tak, abychom přispěli k posílení důvěry v osobnosti kandidující za ODS a obecně občanů v politiku.

Výkonná rada ODS schvaluje pravidla pro sestavování kandidátních listin do předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Zákon o podpoře bydlení

Jak byste problém s nedostupným bydlením řešila vy? Nebylo by lepší, kdyby všichni politici, nejen vy, co něco třeba i právem kritizují, také navrhovali řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

9:15 Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

Debata o tom, zda by Česká republika měla vydávat na obranu 3,5 procenta, nebo dokonce 5 procent HDP…