Kubisková (Přísaha): Máte-li trochu cti v těle, pane ministře, rezignujte

10.01.2024 15:02 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministru Jurečkovi.

Kubisková (Přísaha): Máte-li trochu cti v těle, pane ministře, rezignujte
Foto: Facebook
Popisek: Karolína Kubisková

Ministr Jurečka musí okamžitě skončit! Vím, že všichni jsme jen lidé a každý může chybovat. Stejně tak oceňuji alespoň minimální dávku sebereflexe, že se ministr omluvil a chybu uznal.

Celé to divadlo, které ale potom následovalo, všechny ty kličky, výmluvy a dnes, jak už víme, i LŽI se zkrátka omluvit nedají.

Stejně jako fakt, že na rozdíl od mnoha jiných ministerstev, která od večírků letos upustila, si ministr Jurečka dovolí pořádat opulentní večírek za 400 tisíc korun. V téhle době, kdy nám všem kážou šetřit a tvrdí, že není na důchody, ani na pomoc potřebným.

My, coby zastupitelé, jsme byli také pozváni na večeři. Pochopitelně mnoho dní před střelbou. Já jsem si jí ale platila sama a požádala obec, aby ušetřené peníze věnovala na dobročinné účely.

Protože vím, že doba je těžká a je třeba jít pozitivním příkladem.

Pominu-li fakt, že se to ministr snažil 12 dní vymlčet, nemohu mu odpustit jeho necitlivé chování k obětem střelby, plýtvání s penězi nás daňových poplatníků ani tristní stav MPSV pod jeho vedením.

Teď místo, aby se k věci postavil čelem, uznal bez vytáček celou svoji chybu a okamžitě složil funkci, tak nechal svou rezignaci alibisticky na premiérovi a výboru KDU-ČSL. Protože ví, že ho podrží.

Tohle není přístup pravého muže. Máte-li trochu cti v těle pane ministře, PROSÍM, rezignujte.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

vedení

Pane Nachere, jste hodně výrazná osobnost a jako jeden z mála z ANO máte podle mě i schopnost se domluvit i s ostatními stranami. Proč tento váš potenciál nevyužijete a nekandidujete do vedení? Nebo to není podle vás možné, když je tam Babiš a jeho nejvěrnější? Podle mě je škoda, že vedení ANO není ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): To kafe s Bidenem se stává čím dál dražší

19:02 Dostál (Stačilo!): To kafe s Bidenem se stává čím dál dražší

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě premiéra Fialy v USA.