Kubisková (Přísaha): Na tanky a stíhačky máme, ale na seniory ne

24.07.2023 17:19 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nákupu vojenské techniky.

Kubisková (Přísaha): Na tanky a stíhačky máme, ale na seniory ne
Foto: Facebook
Popisek: Karolína Kubisková

Na to peníze jsou! Nejdřív nákup stíhaček F-35, které budeme kupovat dvojnásobně dráž než Izrael, konkrétně za zhruba 120 miliard místo 65, teď pro změnu nákup tanků.

Ale pro naše seniory, rodiny s dětmi, zdravotně postižené a jinak potřebné? Pro ty vláda peníze nemá. Na zvýšení rodičovského příspěvku stávajícím rodičům by přitom stačilo pouhých 10 miliard a dalších cca 20 miliard na valorizace důchodů. Ty ale vláda radši narve do zbrojení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Ochrana dětí

K něčemu novela, která vlastně neřeší ten největší problém, a to, aby děti nemohli být svěřeny do péči rodičům, kteří jsou nebezpeční, což stálo život třeba právě Viktorku? Nebo pokud to řeší a já se mýlím, tak můžete mi říci jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Globální kapitalismus ze své povahy lepší být nemůže

17:03 Prokšanová (KSČM): Globální kapitalismus ze své povahy lepší být nemůže

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Deklaraci o socialismu.