Kukol (KSČM): Neberte lidem důchody a poslední jistoty

20.01.2024 6:03 | Komentář

Tady nejde jen o současné důchodce, ale i budoucí generace!

Kukol (KSČM): Neberte lidem důchody a poslední jistoty
Foto: KSČM
Popisek: KSČM - logo

Já naprosto žasnu, jak provládní ekonomičtí „experti“ neustále proklamují okrádání lidí, co si za svou práci důchod zaslouží! Jistí ekonomičtí „experti“ nedávno vystoupili v pořadu „Co na to vaše peněženka“ CNN Prima NEWS, kde jistá ekonomická „experta“ na finanční gramotnost prohlásila tohle: „Češi si moc neuvědomují, že budou muset participovat na svých penzích!" a „Socialismus nezmizel, stále máme pocit, že se o nás stát postará!"

Tahle slova padají z úst těchto ničemníků, kteří by nejraději okradli i budoucí generace zrušením důchodů. Tito lidé veřejně proklamují okrádání našich předků a uráží jejich práci a odkaz na ekonomickém budování této země! Kde vezmou obyčejní lidé peníze na to, aby si podle těchto prozápadních hujerů vydělali na důchod? Kde? To už nikdo z nich neřekne, hlavně že proklamují nesmysly a zlodějské hody!

Máme nejvyšší daně v Evropě, nejdražší ceny v Evropě a pracující pobírají nejmenší mzdy a platy v Evropě! Do státní kasy se cpou neustále peníze, tečou tam miliardy! Stát a vláda má plnou povinnost se o své občany postarat, dát jim důstojný důchod a zařídit i důstojné výdělky!

Z kapitálu, který byl vytvořen lidskou prací, má stát a vláda plnou povinnost zajistit lidem a celé republice stabilitu, ochranu, a hlavně budování nových věcí! Naprosto odmítám fráze těchto „expertů", kteří jen proklamují západní ekonomické modely, kde lidé tyto záruky nemají a jsou jim odebírány! My tu žádné takové manýry nechceme!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Článek byl převzat z Profilu Albert Kukol

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Totální masakr aneb Ekonomická diskuze, která vás zvedne ze židle

20:07 Mašek (ANO): Totální masakr aneb Ekonomická diskuze, která vás zvedne ze židle

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na diskuzi ekonomky Markéty Šichtařové a poradce a prem…