Kupka (ODS): Andrej Babiš musí vyvrátit podezření, že zneužíval Finanční správu

27.08.2017 19:46 | Zprávy
autor: PV

Pokud opravdu docházelo k tomu, že bývalý ministr financí Andrej Babiš zneužíval Finanční správu proti svým konkurentům, jak naznačuje další zveřejněná nahrávka, byl by to nejhlubší pád české politiky po roce 1989.

Kupka (ODS): Andrej Babiš musí vyvrátit podezření, že zneužíval Finanční správu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda ODS Martin Kupka

Řeči o tom, jak je tu „všetko rozkradnuté“, by se definitivně ukázaly jen jako zástěrka k zneužívání státu a vlastní politické moci v rozměru, který si nikdo do příchodu Andreje Babiše neuměl představit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

V4

V čem V4 pro nás za poslední roky sehrála nějakou významnou roli? Já teda patřím k těm, co v ní nějaký zásadní přínos pro nás nevidí, naopak ho vidím v NATO, pokud nevznikne něco lepšího a z něj vy chcete vystupovat...Nechápu

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vlček (STAN): Méně peněz a víc politické kontroly

21:18 Vlček (STAN): Méně peněz a víc politické kontroly

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zrušení koncesionářských poplatků.