„Digitalizace přivede české stavebnictví do 21. století. Již nebudete muset běhat se stohy dokumentů v mašličkách, ušetříte za tisk, a navíc vše proběhne daleko rychleji, protože jednotlivé dotčené orgány budou mezi sebou i se stavitelem komunikovat digitálně. Čerpali jsme k tomuto kroku inspiraci ze zahraničí – z Finska i Spojených států amerických,“ říká předkladatel návrhu Martin Kupka, který se podílel také na přípravě novely zákona o bankách: „Bankovní identitu bude v budoucnu možné využít pro komunikaci se státem. Je to dobrá zpráva pro všechny, kteří dnes využívají elektronické bankovnictví, protože právě pomocí této bankovní identity bude možné využívat služby státu.“
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


