Lachnit (ANO): 11. ročník Lednového turnaje SENzačních SENiorů ve stolním tenise

16.02.2025 8:05 | Monitoring
autor: PV

Poslední lednový týden byl v Komunitním centru Prádelna věnován již 11. ročníku Lednového turnaje SENzačních SENiorů ve stolním tenise. Tradičně se zúčastnili především pravidelní návštěvníci oblíbené seniorské herny stolního tenisu, která v centru probíhá dvakrát týdně již třináct let.

Lachnit (ANO): 11. ročník Lednového turnaje SENzačních SENiorů ve stolním tenise
Foto: Vít Hassan
Popisek: Petr Lachnit

V kategorii mužů obhájil loňské vítězství Jan Tarča, v kategorii žen zvítězila také loňská šampionka Blanka Havlíčková. Ocenění však náleží naprosto všem účastníkům, neboť všichni předvedli kromě svých sportovních dovedností také nadšení, soutěživost v duchu fair play, a především dali do hry srdce. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Střelba na FF

Je to opravdu hodně smutný příběh. Podle vás hrozí jeho zametení pod koberec. Co myslíte, že se mělo stát a nestalo? Zmiňujete třeba Rakušana, ale co s ním, když už není ministr? Co se stalo není určitě jeho vina, měl by tak být podle vás i on nebo někdo jiný z politiků potrestán? Jak? Za co?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): USA tlačí vyrabovanou a stále více zadluženější ČR do dalšího zadlužování

22:33 Kavij (KSČM): USA tlačí vyrabovanou a stále více zadluženější ČR do dalšího zadlužování

Ještě neskončila přestřelka mezi vládou ČR a prezidentem, kdo bude stát v čele naší delegace na červ…