Lachnit (ANO): Pořádek je v rukách nás všech

21.09.2022 9:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Lidé jsou různí. Nicméně naprostou většinu z nás spojuje touha žít v bezpečí, čistotě a pořádku. Doma, na chalupě či na zahradě je to jednoduché. Vzhled takového prostoru je na každém z nás, ilustruje naši osobnost. Nicméně se domnívám, že stejně tak by tomu mělo být i na veřejných místech.

Lachnit (ANO): Pořádek je v rukách nás všech
Foto: Praha 5
Popisek: Radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit

Jedním z nich je smíchovský Anděl. Patří mezi centrální středobody české metropole, kde každým dnem projdou desetitisíce lidí. Je proto přirozené, že takové místo nikdy nemůže být „z alabastru“, ale proč nepřispět tomu, aby bylo co nejvíce přívětivé, lidské a pohodové. Jak k tomu přispět? Vždy jde o spolupráci občana, městské části a magistrátu. Dát lidem možnost k pořádku přispět. Dostatek popelnic, odpadkových košů, jejich pravidelná údržba. Bez toho to nepůjde.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodová (Piráti): Zvýšení rodičáku na 420 tisíc

10:17 Svobodová (Piráti): Zvýšení rodičáku na 420 tisíc

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prorodinné politice.