Lachnit (ANO): Přijďte na Zahradní swap do Komunitního centra Prádelna

22.08.2022 8:36 | Tisková zpráva

Na úterý 23. srpna 2022 připravilo Komunitní centrum Prádelna další z řady výměnných bazarů pro veřejnost tzv. swapů. Tentokrát se jedná o Zahradní swap.

Lachnit (ANO): Přijďte na Zahradní swap do Komunitního centra Prádelna
Foto: Praha 5
Popisek: Radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit

Zahradní swap se zaměřuje na květiny a rostliny v nejširším slova smyslu - pokojovky i rostliny do zahrady, bylinky, sukulenty, ale také plody z vlastní zahrádky nebo různé sazenice či semínka. Chybět nebudou ani pomůcky pro pěstování, květníky, nářadí na zahradu a další potřeby pro amatérské zahradníky a přidružené profese.

Anketa

Půjdete volit do Senátu?

hlasovalo: 14898 lidí

Chcete-li tedy vyměnit např. nepoužívané hrábě za potřebný rýč, přebytky ze své úrody za nová semínka nebo neprospívající monsteru za odolný kaktus, přijďte mezi 12:00 a 17:00 do KC Prádelna, v případě hezkého počasí se swap uskuteční venku před centrem. Kromě toho zde pravděpodobně potkáte lidi s podobnými zájmy a výměna zkušeností a osvědčených pěstitelských tipů tvoří nedílnou součást zahradního swapu.

“Zájem o zahradničení, soběstačnost nebo o pěstování rostlin vůbec je v poslední době na vzestupu. Zároveň roste i obliba výměnných bazarů, sdílené ekonomiky a udržitelného životního stylu, čehož důkazem jsou právě hojně rozšířené tzv. swapy. V našem komunitním centru mají tyto akce již svoji tradici a tematický zahradní swap coby součást letního programu jistě osloví řadu zájemců napříč nejširší veřejností,” zve na akci radní JUDr. Petr Lachnit (ANO).

reklama

autor: PV

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Sankce

Je pravda, že Rusko válčí i přes sankce, ale jakou jinou páku na něj použít? Nebo byste nedělal nic a jen přihlížel ruské agresi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krajča (KSČM): Vrah zůstane vrahem

4:31 Krajča (KSČM): Vrah zůstane vrahem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k filmu o bratřích Mašínech