Lachnit: Pohádkový les Po stopách Sněhové královny na Cibulce

04.04.2022 9:15 | Tisková zpráva

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny? Vezměte je s sebou v sobotu 9. dubna 2022 do lesoparku Cibulka.

Lachnit: Pohádkový les Po stopách Sněhové královny na Cibulce
Foto: Praha 5
Popisek: Radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit

Městská část Praha 5, pod záštitou JUDr. Petra Lachnita, radního MČ Praha 5, a společnost Velká dobrodružství zde pro vás připravily od 10-16 hodin akci pro děti Pohádkový les - Po stopách Sněhové královny na motivy známé pohádky H. Ch. Andersena. Na kilometrové trase parkem na ně budou čekat herci v překrásných kostýmech a u nich budou děti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokáží čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy?

Trasa pohádkové cesty začíná u rozhledny nedaleko ulice U Lesíka a končí u Čínského pavilonu nad ulicí Nad Hliníkem. Na startu vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat písmenka do doplňovačky. V cíli pak od kouzelné Sněhové královny dostanou všichni malí poutníci krásný dárek. Dorazte v jakémkoliv počasí, vstup je zdarma. Vzhledem k situaci kolem koronaviru a naší kontrole počtu osob se zaregistrujte před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Jste snad jediný politik, co se o případ od začátku zajímá

Nová Sněmovna by měla opět zřídit vyšetřovací komisi k Bečvě. Ne aby zasahovala do vyšetřování, ale aby zajistila, že nebude ovlivňováno politicky,“ řekl Petr Gazdík. Ptám se Vás, jaké kompetence k tomu něco zjišťovat a zajišťovat sněmovna má? A kdo myslíte, že má z politiků zájem vyšetřování ovlivn...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Vystrčil: Paní učitelko, děkuji za Vaši oddanost učitelskému povolání

4:33 Senátor Vystrčil: Paní učitelko, děkuji za Vaši oddanost učitelskému povolání

Komentář na facebookovém profilu k Terezínské tryzně.