Lachnit: Pohádkový les Po stopách Sněhové královny na Cibulce

04.04.2022 9:15 | Tisková zpráva

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny? Vezměte je s sebou v sobotu 9. dubna 2022 do lesoparku Cibulka.

Lachnit: Pohádkový les Po stopách Sněhové královny na Cibulce
Foto: Praha 5
Popisek: Radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit

Městská část Praha 5, pod záštitou JUDr. Petra Lachnita, radního MČ Praha 5, a společnost Velká dobrodružství zde pro vás připravily od 10-16 hodin akci pro děti Pohádkový les - Po stopách Sněhové královny na motivy známé pohádky H. Ch. Andersena. Na kilometrové trase parkem na ně budou čekat herci v překrásných kostýmech a u nich budou děti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokáží čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy?

Trasa pohádkové cesty začíná u rozhledny nedaleko ulice U Lesíka a končí u Čínského pavilonu nad ulicí Nad Hliníkem. Na startu vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat písmenka do doplňovačky. V cíli pak od kouzelné Sněhové královny dostanou všichni malí poutníci krásný dárek. Dorazte v jakémkoliv počasí, vstup je zdarma. Vzhledem k situaci kolem koronaviru a naší kontrole počtu osob se zaregistrujte před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Z jakých čísel při svých odhdech vycházíte?

Podle odhadů exministryně financí a šéfky poslanců hnutí ANO Aleny Schillerové si příští rok čtyřčlenná rodina připlatí kvůli vyšším daním 100 tisíc korun. Ptám se, protože každý tvrdí něco jiného, určitě na tom nezbohatneme, ale jak jste dospěla k čísu právě 100 000?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Nekula: Novinkou je dotace na zařízení pro identifikaci zvířat v porostu

10:21 Ministr Nekula: Novinkou je dotace na zařízení pro identifikaci zvířat v porostu

Ministerstvo zemědělství (MZe) upozorňuje zemědělce, aby při sečení luk a sklizni polí ochránili srn…