Lacko (ANO): Nový ředitel záchranky je perfektní...

16. 10. 2015 21:53

Se svým dosavadním působením v čele Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy seznámil tento týden veřejnost a novináře její ředitel Petr Kolouch. Učinil tak na půdě pražského magistrátu ve společnosti Radka Lacka, radního hlavního města Prahy pro zdravotnictví.

Lacko (ANO): Nový ředitel záchranky je perfektní...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radní za ANO Radek Lacko

Petr Kolouch byl do své funkce ustaven Radou hlavního města Prahy před 100 dny. Na této pozici vystřídal svého předchůdce Zdeňka Schwarze, který stál v čele záchranky 16 let. Praha tímto krokem reagovala na dlouhodobě se vlekoucí problémy mezi vedením záchranky a jejími zaměstnanci a odbory.

„Předpovídali nám problémy, ale opak je pravdou. Volba nového ředitele, k níž jsme přikročili, abychom zažehnali spory mezi vedením pražské záchranky a odbory jejích zaměstnanců, se ukázala správným rozhodnutím,“ netajil se spokojeností z výsledků práce nového ředitele Radek Lacko.

Radní nového ředitele ujistil, že magistrát podpoří mnohé jeho snahy o další zefektivnění práce pražské záchranné služby. Kromě stavby nového centra záchranky potvrdil intervenci v souvislosti s úpravami některých pražských komunikací pro jejich zprůjezdnění vozem záchranářů v době dopravní špičky.

„Pan Kolouch si vede nadmíru zdatně. Je perfektní. Oceňuji jeho schopnost velmi vyzrálé komunikace jak s námi, tak i se svými zaměstnanci či s odbory. A rovněž tak si vážím toho, že se dohodl s bývalým panem ředitelem Schwarzem na jeho setrvání u pražské záchranky. To považuji za významný přínos pro záchranku i všechny zúčastněné strany,“ dodal radní Lacko.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Toman: Evropská unie by měla navrhnout mnohem větší zjednodušení Společné zemědělské politiky

22:41 Ministr Toman: Evropská unie by měla navrhnout mnohem větší zjednodušení Společné zemědělské politiky

Pravidla Společné zemědělské politiky, která určují zemědělské směřování všech členských států EU, b…