Laudát (KAN): Konečně by svitla naděje na rychlou cestu k Marsu

29.03.2021 14:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k premiérově výzvě, aby národ zhubl

Laudát (KAN): Konečně by svitla naděje na rychlou cestu k Marsu
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Babiš vyzval Čechy, aby zhubli. Nevím, jestli se to týká i Češek? V každém případě by mě zajímala průměrná váha celé vlády. Asi by to žádná hubená parta nebyla.

Tak mě napadá, jakou kosmickou by letěl promodralý asketa Babiš, kdyby stál na jedné misce vah a na druhou hupsli Benešová, Dostálová, Schillerová, Maláčová, Brabec, Hamáček, Toman? Muskův Space X by byl v háji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klán (KSČM): Okupace obrazovek končí

4:31 Klán (KSČM): Okupace obrazovek končí

Po více než dvou dekádách končí v České televizi muž, který se stal téměř přírodním úkazem českého m…