Laudát (KAN): Nebojím se Rusáků na Václaváku, ale domácích zrádců a zbabělců

22.03.2025 18:12 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nynějším náladám ve společnosti.

Laudát (KAN): Nebojím se Rusáků na Václaváku, ale domácích zrádců a zbabělců
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Nervozita bude stoupat i nadále, jestliže si velká část naší společnosti nedá dohromady pět a pět: pokud Václav Havel po "Sarajevském atentátu" mluvil o blbé náladě, dnes by se asi nestačil divit.

Nervozita stoupá, lidé jsou podráždění. Jedna krize následuje druhou, některé nás dokonce trápí souběžně. A kdykoli se zdá, že už bude chvilka klidnější, vždy se najde někdo mocný, kdo se o další eskalaci napětí postará. Timothy Snider v takové situaci radí zachovat chladnou hlavu a jednat racionálně. Jenže vykládejte to lidem, kteří leží u televizí a počítačů, kde pro autory politických sdělení je jedině špatná zpráva marketingově tou zajímavou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Jak podle vás Ukrajina ohrožovala Rusko?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Trikolora-Mame-moralni-dilema-787775 A ještě je tak podle vás útok USA ospravedlnitelný nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Zrovna ty by ses měl bát nejvíc, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseRudl , 22.03.2025 18:32:43
bezpáteřní špíno..

|  6 |  0

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana státu není pouze soutěž o procentech HDP

9:15 Vích (SPD): Obrana státu není pouze soutěž o procentech HDP

Debata o obraně České republiky se v poslední době až nebezpečně zjednodušuje.