Laudát (KAN): Nechápu masovou podporu Sněmovny při volbě "Kůže"

08.04.2021 12:45 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k minulosti ministra zdravotnictví Petra Arenbergera

Laudát (KAN): Nechápu masovou podporu Sněmovny při volbě "Kůže"
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Jmenování dalšího ministra zdravotnictví - nic nového pod sluncem: bývalý komunista, minimálně byl v hledáčku STB, při jmenování na Hradě Zeman jako obvykle blábolil. Snad novým zábleskem byla snaha nového ministra vetřít se do přízně Pirátů.

Bylo by pikantní, kdyby po signatářovi Miliónu chvilek pro demokracii přišel do úřadu Pirát. Jenom nechápu masovou podporu Sněmovny při volbě "Kůže" do mediální rady. To už opravdu komunistická minulost nevadí nikomu, nebo to poslanci nevěděli?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

SMS

Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

14:41 Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

Komentář předsedy Svobodných Libora Vondráčka