Laudát (KAN): Přetížený poslanec asi neví, kdo mu asistuje

23.03.2021 13:05 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k postojům Radka Holodňáka.

Laudát (KAN): Přetížený poslanec asi neví, kdo mu asistuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Když se jistý Mgr. Radek Holodňák dohadoval s poslancem Torrentem Ferjenčíkem, jak se mladý potěr Pirátů bude jmenovat, média si povšimla, že vítěz ankety s návrhem "Pirátstvo" má velmi svérázné názory.

Je totiž nadšeným obdivovatelem prvotin Karla Marxe. Chycen (médii), přesto neoběšen (Piráty). Holodňák pozastavil členství. To je fakt bomba. Možná by mu někdo měl z těch pomazaných mladých a nadějných povykládat, k jakému neštěstí lidstva Marxovy, Engelsovy a Leninovy nápady vedly. Nikoli neprávem je dodnes propagace hnutí a stran potlačujících práva lidí u nás trestným činem. A měl by být vymáhán.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

Dnem vítězství je 9. květen. Svoboda přišla až toho rána. Do Prahy a nejen sem. Přinesla nám ji Rudá…