Laudát (KAN): Všeci kradnů, všeci sú teroristi

05.02.2020 20:05 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kauze mýtného systému

Laudát (KAN): Všeci kradnů, všeci sú teroristi
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Zatím se zdá, že se různé tajné komise Sněmovny ještě neprobraly, nebo alespoň od nich není nic slyšet. Česká veřejnost by měla znát skutečný stav věcí, jestli tady opravdu chce někdo sledovat všechny účastníky provozu na dálnicích. Nevím, jestli lidem dochází, co se tady děje. Už tak je na dálnicích dost kamer a teroristi určitě nebudou pod nimi exhibovat.

Za naše daně si tady možná někdo pořizuje systém, který nás bude šmírovat naprosto bezprecedentně. Babiš i Havlíček mlží, Kremlík je dnes za vola, co pozdě oznámil pokus o korupci, kolem zakázky se ochomejtají podivné zjevy. Jen by mě zajímalo, pokud BIS takový systém požadovala, jak dlouho by se asi věc dařilo ututlat?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dotace

Když budou Babišovi nebo komukoliv zastaveny dotace, proč bysme to měli doplácet my z našich peněz? Tak žádné peníze nedostane a tečka nebo to si je jako vezme dotyčný z rozpočtu? Tomu nerozumím a děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…