Levice: Hitler a Trump. EU musí podpořit lid Grónska v jeho právu na sebeurčení

10.01.2025 22:31 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nápadům Donalda Trumpa o připojení Grónska k USA

Levice: Hitler a Trump. EU musí podpořit lid Grónska v jeho právu na sebeurčení
Foto: levice.org
Popisek: Levice

Víte, kdo v roce 1925 ve své knize napsal, že Rakousko se musí připojit k Německu? Určitě se tomu tenkrát někteří smáli, někteří to bagatelizovali, jiní ignorovali.

Ale kdo se poučil, kdo ví, jak funguje rozpínavost kapitalismu, jak toxický je nacionalismus, nebude se určitě smát čerstvému prohlášení Donalda Trumpa, že hodlá anektovat Grónsko, Kanadu a Panamský průplav nebo přejmenovat Mexický záliv na Americký.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Před volbami jste tvrdili něco jiného

Proč jste před volbami strašili tím, jak nás Babiš potáhne na východ, když teď sám říkáte, že by bylo naprosto proti zájmům Andreje Babiše odklánět se od západních struktur? Lhali jste tak nebo můžete mi to vysvětlit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Práce hejtmana se nedá dělat jenom napůl

18:09 Hejtman Půta: Práce hejtmana se nedá dělat jenom napůl

Hnutí Starostové pro Liberecký kraj zvolilo Martina Půtu za svého kandidáta pro volby do Senátu v ob…