Levová (SPD): Peticí žádají zákonodárce, aby se postavili Zemanovi

23.12.2018 17:03

Začíná být "atentát na prezidenta" v ČR folklórem? Pokaždé za ním stojí eurohujeři nesnášející každého, kdo neuctívá Unii a západní část Evropy, která nás již desítky let úspěšně vysává. Je na čase se rázně ozvat proti tomuto „Kavárenskému“ pamfletu.

Levová (SPD): Peticí žádají zákonodárce, aby se postavili Zemanovi
Foto: Archiv J.Levová
Popisek: Kandidátka na primátorku Plzně Jana Levová
reklama

Atentát na prezidenta Klause spoluorganizoval docent Václav Mikota. Pan docent byl prezidentem České psychoanalytické společnosti a byl spoluautorem „atentátu na prezidenta Klause“ v roce 2009, kdy se skupina psychologů, psychiatrů a psychoanalytiků rozhodla, že prohlásí prezidenta České republiky za částečně nezpůsobilého k právním úkonům, protože bojoval proti ratifikaci Lisabonské smlouvy a odmítal ji podepsat. Samozřejmě že se v tomto „atentátu“ angažoval i kněz Tomáš Halík. Současnost dokazuje, že prezident Klaus měl v případě Lisabonské smlouvy pravdu a její ratifikace připravila ČR o suverenitu.

A máme tady rok 2018 a petici, ve které skupinka z okolí „Pražské kavárny“ a některých umělců žádá poslance a senátory, aby zastavili českou hlavu státu. Petenti chtějí, aby se zákonodárci postavili ostudným výrokům českého prezidenta. Zároveň žádají, aby zákonodárci přijali opatření, která omezí prezidenta republiky. Takže další "atentát" na prezidenta, tentokrát Zemana.

Nesouhlasím s panem prezidentem úplně ve všem, ale tento dle mého pomatený pamflet nikdy nepodepíšu a nebudu podporovat ve sněmovně. Co se to v té naší zemi děje? Proč mají někteří spoluobčané potřebu omezovat někomu jeho pravomoci pokaždé, když neskáče dle EU a eurohujerů? Je na čase se rázně ozvat proti těmto snahám. Prezident má důvěru 55% občanů. Tak to „Kavárno“ proboha už pochopte a demokraticky respektujte.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zahradil (ODS): Že by se opět začalo stavět načerno?

22:33 Zahradil (ODS): Že by se opět začalo stavět načerno?

Komentář na facebookovém profilu ke stavbě Mariánkého sloupu na pražském Staroměstském náměstí