Lorenc (DSSS): Předčasné volby se blíží

07.09.2013 10:21

Volte hlavou! Volte rozumem! Volte DSSS ! Jedíná strana co chce právo pro všechny stejné!

Lorenc (DSSS): Předčasné volby se blíží
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební místnost

Mohu jen v kostce představit svůj osobní program a vše důležité co bych já osobně prosazoval v parlamentu ČR! Můj precedentní zájem je o občana naší země! A to o občana obyčejného, slušného a dodržujícího zákony ČR! Určitě nemám zájem chránit parazity, tuneláře a všechny ty prospěcháře co z naší státní pokladny a z našich kapes od roku 1989 nakradli závratné částky a připravili ty slušné o možnost slušného žití! Tyto osoby je třeba dohnat k zodpovědnosti.

Jako příklad uvádím jen některé jako je např. Stanislav Gross( ČSSD ) Aleš Řebíček ( ODS ) a mnoho dalších bylo by to na delší sepisování. Proč by se měli tito lidé vysmívat těm slušným a díky nim těžce zkoušeným lidem?

Dále bych s okamžitou platností inicioval zrušení trafiky zvané SENÁT! Tato trafika nic neřešící nás stojí a stála již mnoho a je třeba tomu udělat přítrž!

Jsem a vždy budu za obnovení TRESTU SMRTI! Za brutální vraždy, za vraždy na starých a nemohoucích a hlavně na dětech!! Kriminalita v ČR je na neúnosné míře a je třeba všem nepoctivým a hlavně těm nenapravitelným recidivistům ukázat, že již toho všeho bylo dost! Věznice jsou přeplněni a všechny ty co tam jsou, platíme ze svých daní! A oni nemají zájem se změnit. Jejich náplň je válet se a občas si zacvičit v posilovně anebo koukat na TV! To se musí změnit!

Další a důležitý bod by byl prosazení a ukončení posílání našich vojáků „ žoldáků“ na veškeré dobrodružné mise, na které byli doposud vysíláni! Naše země není tak bohatá, aby tyto aktivity dotovala z našich peněz!

Jsem pro restrukturalizaci a naprostou změnu v chodu Městských policií! Tato složka vznikala úplně za jiných plánů a úplně na jiné věci. Nyní se snaží suplovat policii státní a to není správné! Tito policajti patří na chodníky a mezi občany. A ne do leckde drahých a někde i luxusních aut aby utráceli peníze za projížďky městem! Tento bod je na delší a podrobnější rozpracování jako i celý můj návrh programu!

Spolu s prioritami mé osoby budu plně podporovat program DSSS a vždy budu hlasovat podle mého zdravého rozumu! Nebudu ovce! A pokud se někdy neshodnu s naším programem, dám i to veřejně najevo. S tím musí mé vedení počítat a souhlasit.

Kandidát do PSČR za DSSS Lorenc Libor Šternberk

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: DSSS

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Červíček: Prosím, přijďte pomoci

10:06 Hejtman Červíček: Prosím, přijďte pomoci

V návaznosti na zvýšený počet hospitalizovaných pacientů s covidem-19, ale i na rostoucím zájmu veře…