Lubomír Nečas novým předsedou Strany Práv Občanů ZEMANOVCI

31.03.2018 15:32 | Zprávy
autor: PV

Za účasti čestného předsedy a prezidenta republiky Miloše Zemana se ve středu 28.března uskutečnil mimořádný sjezd Strany Práv Občanů ZEMANOVCI.

Lubomír Nečas novým předsedou Strany Práv Občanů ZEMANOVCI
Foto: archiv kandidáta
Popisek: Lídr SPO ve Zlínském kraji MUDr. Lubomír Nečas

Mimořádný sjezd SPOZ rozhodl o tom, že novým předsedou se stal šéf zlínské SPOZ Lubomír Nečas.

Delegáti mimořádného sjezdu, který se konal v TOP HOTELU v Praze, dále zvolili do vedení strany Petra Šmída z Ústeckého kraje, Mariana Keremidského z Jihomoravského kraje, Janu Galbičkovou z Královehradeckého kraje a Karla Sládečka z Moravskoslezského kraje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bureš (ODS): Výměna odbornosti za politické handly

13:09 Bureš (ODS): Výměna odbornosti za politické handly

Jmenování politického sponzora Straky do čela ČIŽP je hazardem s ochranou přírody.