Poslanecká imunita mi dává smysl právě jako ochrana před stíháním ze strany státu za názory a výroky. Většina EP ale před stíháním za tuto nevinnou věc Le Penovou ochránit nechce, hlasovali pro zbavení imunity, a tak může trestní stíhání Le Penové ve Francii pokračovat.
Nelíbí se mi, když se vede politický boj kriminalizací soupeřů.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
K čemu jsou vyšetřovací komise?
Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?
Další články z rubriky
20:07 Marková: Anežka, dětská oběť levicového extremismu a západních hodnot?
Předem tohoto článku chci uvést, že není mým cílem pranýřovat tu jednoho člověka, byť jeho čin je sa…
- 19:05 Gregorová (Piráti): Evropská unie přitvrdí proti AI svlékání
- 18:09 David (SPD): Rusko prodává s přirážkou. Budou nyní zrušeny sankce?
- 17:17 Kordová Marvanová: Takto vypadá hospodaření hlavního města Prahy
- 16:21 Kuba (Naše Česko): Co bychom teď měli dělat s cenou pohonných hmot?
- 15:14 Válek (TOP 09): Přerozdělení prostředků není koncepční řešení




