Mach (Svobodní): Německo musí pochopit, že ničí Evropu

24.12.2016 13:53 | Zprávy
autor: PV

Mezi oběťmi islamistické vraždy v Berlíně byla Češka, polský řidič, Izraelka, Italka, Němci... Merkelová nese politickou zodpovědnost za to, co se v Evropě děje a naše vláda by s ní tak měla jednat.

Mach (Svobodní): Německo musí pochopit, že ničí Evropu
Foto: Daniela Černá
Popisek: Petr Mach

Německo musí pochopit, že ničí Evropu, zatím to bohužel nechápe a většina Němců svoji vládu podporuje. Naše vláda by měla obnovit kontroly na hranici s Německem - pro naši vlastní bezpečnost i jako signál Německu, že ho považujeme za líheň terorismu a zdroj ohrožení životů našich občanů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Energie

Jaký je váš plán, jak zajistit naši energetickou soběstačnost a bezpečnost? Jak podle vás čelit těm výkyvům cen, které jsou opravdu čím dál častější a mají dopady na všechny z nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ženíšek (TOP 09): „Vojenský Schengen“. Skvělý krok

13:12 Ženíšek (TOP 09): „Vojenský Schengen“. Skvělý krok

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obraně Evropy.