Majerová Zahradníková (TSS): Onemocnění prezidenta chtějí využít k jeho odstranění

18.10.2021 11:28 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k povolebním vývoji a nemoci prezidenta Zemana.

Majerová Zahradníková (TSS): Onemocnění prezidenta chtějí využít k jeho odstranění
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Zuzana Majerová v předvolební Partii

Vážení a milí členové, příznivci, sympatizanti a voliči Trikolora!

Je sice pravda, že kampaň k příštím volbám začíná už den po skončení těch předchozích, ale není potřeba to zase přehánět. Teď je čas pár dní si odpočinout, byť já sama to neumím.

Politika ale pádí dál a to, co kolem sebe pozorujeme, začíná naplňovat ty nejhorší představy. Pokud snad někdo žil v iluzi, že když se vlády ujme opozice, mohlo by snad dojít k uklidnění rozbouřené společenské situace či ke spojování totálně rozdělené společnosti, přichází o ni ještě dříve, než se opozice vlády skutečně ujala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trikolora: David patřil k lidem, jejichž ztráta nahradit nejde

18:05 Trikolora: David patřil k lidem, jejichž ztráta nahradit nejde

Informace na veřejném facebookovém profilu strany o úmrtí bezpečnostního experta Davida Bohbota