Majerová Zahradníková (Trikolóra): Do hospody BEZ covid pasu

05.06.2021 20:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke covid pasům.

Majerová Zahradníková (Trikolóra): Do hospody BEZ covid pasu
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková

DOBRÝCH ZPRÁV NENÍ NIKDY DOST.

Ve sněmovně naštěstí neprošel návrh na zrychlené přijetí COVID PASŮ. Hnutí ANO po obrovské kritice a tlaku stáhlo tento návrh z projednávání.

Trikolóra udělá vše, aby tento protiústavní návrh NIKDY neviděl světlo světa. A jsme připraveni podávat opakovaně žaloby, pokud by se tak stalo. NIKDY nesmíme dovolit diskriminaci a dělení našich obyvatel na občany první a druhé kategorie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

K čemu bude armádě karlovarské letiště?

Neslibovali jste, že peníze na obranu budete využívat efektivně? Na co armáda potřebuje zrovna toto letiště? Kolik to bude stát? Nejen nákup, ale i samotný provoz do budoucna?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Nejlepší možný štít evropské ekonomiky

21:03 Gregorová (Piráti): Nejlepší možný štít evropské ekonomiky

Evropský parlament schválil zjednodušení pravidel pro umělou inteligenci a obchodní dohodu s USA.