Majerová Zahradníková (Trikolora): Gazdík už perlí, a to ještě ani neúřaduje

07.12.2021 10:21 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k stavu našeho školství

Majerová Zahradníková (Trikolora): Gazdík už perlí, a to ještě ani neúřaduje
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Zuzana Majerová v předvolební Partii

Bývaly doby, kdy mít maturitu opravdu něco znamenalo! Ani se moc nespletu, když napíšu, že v těch “dávných dobách” to bylo mnohdy víc, než mít dnes vysokoškolské vzdělání, v některých oborech zcela určitě.

Nyní přichází další z plejády ministrů školství, Petr Gazdík (STAN). Namísto rozhodného sdělení, že zruší ničivou inkluzi, se plácá po ramenou s odcházejícím ministrem Plagou (ANO), který zachoval všechny zhůvěřilosti svých socialistických předchůdců. A hlavně předchůdkyň.

Říká, že pro svůj resort chce stabilitu, zároveň už ale plánuje další změny. Devastace maturit bude pokračovat. Něco na způsob každodenního nákupu v e-shopu. Maturita ad hoc. Když na to máš, tak to zkusíš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Musílek (Trikolora): Michel Houellebecq: „Lidé s humanitárními myšlenkami jsou katastrofou“

8:14 Musílek (Trikolora): Michel Houellebecq: „Lidé s humanitárními myšlenkami jsou katastrofou“

Michel Houellbecq je pánskou fosilií, i když je mu oficiálně jen 68 let, ale možná je mu 66. Obědvá …