Majerová Zahradníková (Trikolóra): V USA už jim nezbyla demokracie, vyvezli ji

15.01.2021 10:31

Komentář na facebookovém profilu k dění v USA.

Majerová Zahradníková (Trikolóra): V USA už jim nezbyla demokracie, vyvezli ji
Foto: Archiv
Popisek: Úřadující předsedkyně hnutí Trikolóra a poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková.

Tak dlouho USA vyváželi demokracii do celého světa, až jim žádná nezbyla...

Ve svobodných 90. letech by nás ani nenapadlo, že se opět vrátí kádrování, které jsme si "užívali" za komunismu. Zdá se, že v USA si chtějí totalitu zažít na vlastní kůži.

Pracovali jste pro amerického prezidenta? Potom byste měli skončit na ulici. Navždy. Je absurdní, že k takovým totalitním praktikám vyzývají i  "hlídací psi" z magazínu Forbes.

Článek ZDE.

Někteří by se tomu mohli škodolibě pousmát, ale to by byla chyby. Kádrování se nám totiž obloukem vrací právě z USA a EU.

Také u nás si někteří novináři hrají na kádrováky. Stačí mít blízko k jistým politickým stranám, vyjadřovat odlišné názory od mediálního mainstreamu a máte problém.

Také v České republice 2021 jsou někteří lidé fakticky nezaměstnatelní. Nikoli pro svou kriminální minulost, věk, nulové zkušenosti či neschopnost. Dovolují si však jít proti proudu a to se neodpouští. Někteří z nich si dokonce dovolují kandidovat do veřejných funkcí. Okamžitě je proti nim spuštěna “hlídacím psy demokracie” diskreditační kampaň.

Jiní jsou už teď důrazně varováni, aby se "polepšili", jinak přijdou o stávající práci. Lhostejno, zda jde o učitele odmítající vakcínu, účastníka jakékoli akce (ve svém volném čase!) či státního úředníka vyjadřujícího se kriticky k současným modlám mediálního mainstreamu. Ať už jde o Evropskou unii, migraci nebo témata spojená s údajnou rasovou a jinou diskriminací.

Je ostuda, že se k podobným totalitním praktikám propůjčují tak často právě (někteří) novináři, kteří na straně druhé tak rádi píšou o svobodě slova a projevu médií. S něčím takovým bychom se neměli smiřovat. Totalita zůstává totalitou. Bez ohledu na to, jak se její zastánci tváří a čím své směřování zdůvodňují.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Grolich: Likvidaci spouště po tornádu nemají obce šanci ze svých rozpočtů zaplatit

7:37 Hejtman Grolich: Likvidaci spouště po tornádu nemají obce šanci ze svých rozpočtů zaplatit

Zpracování 210 000 tun odpadu po tornádu bude stát téměř 300 milionů korun