Malach (SNČR): Svět se vážně zbláznil

14.10.2019 7:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k dánskému návrhu zákazu spalovacích motorů

Malach (SNČR): Svět se vážně zbláznil
Foto: SNČR
Popisek: Strana nezávislosti České republiky

Svět se vážně zbláznil

V poslední době nepíšu snad o ničem jiném než o hysterickém boji s klimatem. Je pravda, že už je to trochu monotematické, ale toto téma je nyní v EU skutečně číslem jedna a každý týden se objeví další šílený návrh, jak „zachránit“ planetu.

Dnes mi vyrazila dech zpráva, že Dánsko požaduje po Evropské unii, aby přišla s plánem, do kdy zakáže na svém území spalovací motory. Samotné Dánsko chce tento krok provést do roku 2030 a je podle něj nutné, aby existovala jednotná pravidla v celé EU. Jen pro informaci ve kterých zemích pokročilo ekologické šílenství nejdále – pro stejný zákaz do roku 2030 se rozhodlo i Švédsko, Irsko a Nizozemí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Miliardy bez výsledku a audit zakázek z éry Fialy budí otázky

9:15 Vích (SPD): Miliardy bez výsledku a audit zakázek z éry Fialy budí otázky

Česká obrana se stává jedním z nejvýbušnějších politických témat. Vláda Andreje Babiše totiž s minis…