Maláčová (ČSSD): Mezi lidmi s poruchou autistického spektra

24.06.2021 7:29 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k návštěvě lidí s poruchou autistického spektra.

Maláčová (ČSSD): Mezi lidmi s poruchou autistického spektra
Foto: Screen ČT24
Popisek: Ministryně Jana Maláčová na tiskové konferenci

Opět mezi vámi!? Tentokrát mezi lidmi s poruchou autistického spektra. Lidé s PAS potřebují především dostupné služby! Toho jsem si moc dobře vědoma, a proto jsem jako první na MPSV opakovaně prosadila dotační výzvu na podporu vzniku komunitních zařízení sociálních služeb pro tyto klienty.

Dnes jsem navštívila v Horní Cerekvi na Vysočině denní stacionář, který se rekonstruuje na bydlení až pro 6 osob. Při té příležitosti jsem jeho základní kámen "poklepala" společně se zaměstnanci i klienty. MPSV tento projekt podpořilo částkou přesahující 5,5 milionů korun, a to za spoluúčasti kraje Vysočina. A jak jsem se doslechla, výrazně díky naší investici stoupla kvalita poskytovaných služeb! Snad bude toto zařízení tím správným příkladem i pro ostatní kraje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Andrej Babiš dál upřednostňuje vlastní byznys před zájmy občanů

4:30 Hřib (Piráti): Andrej Babiš dál upřednostňuje vlastní byznys před zájmy občanů

Program Babišovy vlády je psaný na míru Agrofertu. Z návrhů je jasné, že jde o další velkou domů a m…