Mánek (ANO): Město podpoří další kulturní akce z rezervy Covid kultura

12.10.2021 16:47 | Zprávy
autor: PV

Další dvě z individuálních dotací na kulturní akci z rozpočtu statutárního města Jablonec nad Nisou schválili radní. Obě plynou z rezervy Covid kultura a celkem tak město vydá 35 tisíc korun.

Mánek (ANO): Město podpoří další kulturní akce z rezervy Covid kultura
Foto: Magistrát města Jablonec nad Nisou
Popisek: David Mánek

„Rezervu Covid kultura tvoří finanční prostředky ze zrušeného programu na kulturní programy. Celkem do rezervy bylo přesunuto 700 tis. korun. Od června z ní postupně uvolňujeme příspěvky pro jednotlivé žadatele podle daných kritérii, v současné chvíli je rezerva ve výši 465 tis. korun,“ říká náměstek pro kulturu David Mánek s tím, že celkem už žadatelé čerpali od června tohoto roku finanční příspěvky na 14 akcí. „Tentokrát město uvolnilo z rezervy Covid kultura 15 tis. korun na Mezinárodní festival outdoorových filmů 2021 (žadatel SK Tuleň, z.s.) a 20 tisíc korun pro Muzeum skla a bižuterie na Víkendy Křišťálového údolí,“ uzavírá náměstek Mánek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

22:31 Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny ČR 17. dubna 2026 k návrhu poslanců na vydání zákona, který…