Mánek (ANO): Nová sanita pro jabloneckou nemocnici

22.10.2021 20:41

Na základě návrhu odboru sociálních věcí a zdravotnictví jabloneckého magistrátu byl iniciován dodatek ke smlouvě, díky kterému Nemocnice Jablonec z již poskytnutého příspěvku koupí novou sanitu.

Mánek (ANO): Nová sanita pro jabloneckou nemocnici
Foto: Magistrát města Jablonec nad Nisou
Popisek: David Mánek

Návrh zastupitelé schválili a nemocnice tak vyřešila nejen náklady související s přestěhováním očkovacího centra, ale získá i zbrusu novou sanitu. 

Původně byly dva miliony z městského rozpočtu celé určené na úhradu nákladu s přestěhováním očkovacího centra z městské sportovní haly a jeho novým vybudováním v areálu nemocnice. „Na základě žádosti nemocnice však zastupitelé schválili změnu struktury příspěvku. Na výlohy se stěhováním nemocnice vyčerpala necelých 625 tisíc korun. Za zbylých 1,4 mil. korun nemocnice koupila sanitní vůz,“ informuje náměstek pro oblast sociální David Mánek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku