Maříková (SPD): Nedodržené sliby a nečekaná spojenectví

09.05.2024 21:03 | Zprávy
autor: PV

Ostrov v Karlovarském kraji, malebné město s bohatou historií se dostalo do popředí pozornosti kvůli politickým změnám a nečekaným spojenectvím nového vedení.

Maříková (SPD): Nedodržené sliby a nečekaná spojenectví
Foto: archiv K. Maříková
Popisek: Poslankyně Karla Maříková

Ostrov má nové vedení města ve složení ODS, Ostrováci, Ostrov můj domov a zastupitelé, kteří kandidovali za ANO 2011. Uvolněným starostou města se stal Mgr. Lukáš Lerch z ODS a uvolněným místostarostou Jiří Netrh z Ostrov můj domov.

Nové vedení neztrácelo čas a zahájilo politické čistky, které vyústily v odvolání ředitele Domu kultury Ing. Karla Tetura. Nejvíce pozornosti však upoutal nákup luxusní techniky značky Apple za desítky tisíc korun, přičemž práce nového vedení zůstává v mlhách nejistoty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Karla Maříková

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Mám dotaz

Možná vám přijde hloupý, ale jaký je rozdíl, jestli třeba muniční iniciativu řeší státy NATO sólo nebo to bude řešit NATO jako celek? Mě to přijde stejné, jen zaobalené jinak. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Munzar (ODS): Zvýšení přerozdělování nezajistí prosperitu

23:08 Munzar (ODS): Zvýšení přerozdělování nezajistí prosperitu

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 14. ledna 2026 k vyslovení důvěry vládě České republiky